KIEK

november 30, 2008

Lijnen en vlakken

dv16

Veenkoloniaal landschap – Drenthe

11 reacties »

  1. Grappig: als je je vinger even op de ‘witte’ sloot legt, zodat je hem niet ziet, blijft er maar een saaie foto over. Het is die streep die er geweldig toe doet en er een evenwichtige en vooral spannende compositie van maakt.

    Reactie door tagrijn — november 30, 2008 @ 22:02 pm | Beantwoorden

  2. Toch erg mooi geworden met dat tegenlicht.
    En ben je nog droog gebleven na de bui van zure appelen ?
    Dag

    Reactie door marjolein — november 30, 2008 @ 22:21 pm | Beantwoorden

  3. De lijnen zijn de blikvangers. Mooi.

    Reactie door Jetske — november 30, 2008 @ 22:30 pm | Beantwoorden

  4. Die kromme boom met een wirwar aan takken breekt het strakke landschap.

    Reactie door willy — december 1, 2008 @ 0:20 am | Beantwoorden

  5. Prachtfoto! De sloot maakt hier het beeld!

    Reactie door fotomart — december 1, 2008 @ 1:29 am | Beantwoorden

  6. Goed gezien, mooie driehoeken in de compo en de boom als focuspunt is schitterend!

    Reactie door MoniqueSamui — december 1, 2008 @ 6:15 am | Beantwoorden

  7. Koud, guur, dreigend lijken de onderwerpen van een aantal van de laatste foto’s en wat een weldadige warmte straalt er dan van de paardenfoto’s af.

    Reactie door Corrie — december 1, 2008 @ 10:48 am | Beantwoorden

  8. Oempf, hard zo….. Naargeestig haast!

    Reactie door Miriam — december 1, 2008 @ 10:55 am | Beantwoorden

  9. Zo mooi…strak.

    Reactie door maha — december 1, 2008 @ 21:26 pm | Beantwoorden

  10. Ben het helemaal met Monique haar reactie eens daar heb ik niets meer aan toe te voegen.

    Reactie door Bep — december 2, 2008 @ 16:16 pm | Beantwoorden

  11. Een prachtige compositie en een heerlijk lijnenspel!
    En de boom komt ook nog eens erg mooi uit in het tegenlicht.

    Reactie door Afanja — december 3, 2008 @ 17:00 pm | Beantwoorden


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Maak een gratis website of blog op WordPress.com.

%d bloggers liken dit: